O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Noc v muzeu

Ve čtvrtek vstupuje do kin dobrodružná komedie v režii Shawna Levyho Noc v muzeu. Dlouho jste se nepobavili u komedie s Benem Stillerem? Tak hurá do toho.

žádné komentáře 16. 01. 2007
Reklama

Sutnar a Sudek

Trochu víc si pamatující člověk má dojem, jakoby se díval do knihovny svých rodičů. Ten mladší pak žasne, jak příjemně může knížka či časopis vypadat. Ostatně i úkol nakladatelství Družstevní práce je pro mnohá dnešní nakladatelství pojmem neznámým – vydávat kvalitní literaturu, kvalitní i po stránce jazykové. A navíc mělo i poslání vzdělávat. Proto stojí za to zajít do UMPRUM.

žádné komentáře 12. 01. 2007

Moje superbejvalka

Každá žena touží po svém princi, dokonce i superhrdinky. Co se ale stane, když je superhrdinka tak trochu neurotická, zranitelná, příšerně žárlivá a hlavně majetnická a vy se s ní chcete rozejít? Touto myšlenkou se zabývá film režiséra Ivana Reitmana (Krotitelé duchů, Junior, Šest dní, sedm nocí, Policajt ze školky) podle scénáře Dona Payneho, dlouholetého scenáristy seriálu Simpsonovi, Moje superbejvalka.

žádné komentáře 08. 01. 2007

Staročeské vánoce Na Slupi

Předvánoční doba nemusí být naplněna jen shonem a starostmi. Inspirovat se můžeme tak trochu poklidnější minulostí. Od 3. do 27. prosince stojí za to navštívit Botanickou zahradu Přírodovědecké fakulty UK Na Slupi.

žádné komentáře 10. 12. 2006

Ve středu zajděte do Národní galerie – zadarmo!

Ve středu 6. prosince je jedna z mála příležitostí, kdy je do Národní galerie volný vstup. A můžete si nejen do sytosti prohlížet stálé sbírky i momentální výstavy, ale zúčastnit se komentovaných prohlídek k vybraným dílům.

žádné komentáře 04. 12. 2006

Hyperzábava na sněhu

Česko v prosinci zažije velkolepé otevření zimní sezony! Bezvadně si zalyžujete, výborně se pobavíte a užijete si dobrou muziku. Tak proč trávit předvánoční víkend v hypermarketu, když si můžete užít hyperzábavu na sněhu!

žádné komentáře 02. 11. 2006

Rebelka PINK pobouří Prahu

Pink se rozhodla nahrávku nové desky "I´m not dead" podpořit na světovém turné, evropská část zahrnuje i Čekou republiku, kde zpěvačka vystoupí 13. prosince v pražské Sazka Aréně. Rozhodně si ji nenechte ujít!

žádné komentáře 22. 10. 2006

AGUILERA bude v Praze!

Současná novinka nazvaná „Back To Basics“ vychází jako dvojalbum a je v pořadí třetím Christininým řadovým počinem. Písně z tého desky a samozřejmě i řadu dalších můžete již brzy slyšet naživo v Praze!

žádné komentáře 30. 09. 2006

Je libo dobrý koncert?

Připravované turné se váže k jeho zatím poslední nahrávce – „Anthology“, obsahující všechny zásadní skladby dosavadní kariéry. Výběr toho nejlepšího představí Bryan Adams se svou doprovodnou kapelou i na svém listopadovém koncertu v pražské Sazka Aréně. Půjde o umělcovu druhou zastávku u nás od roku 2003.

žádné komentáře 30. 09. 2006

Eric Clapton bude koncertovat v Čechách

Neuvěřitelné se stalo skutečností – fenomenální kytarista ERIC CLAPTON vystoupí poprvé v České republice. Stane se tak v rámci jeho evropského turné ke své poslední desce „Back Home“. A jak se zdá, letos šedesátiletý uznávaný muzikant je ve skvělé formě.

žádné komentáře 30. 05. 2006

Lumírova tříska 2006

Srdečně Vás zveme na studentský festival Lumírova tříska 2006, který do Brna přinese nový rozměr zábavy. Od 24. – 26. dubna 2006 se pokusí studenti Fakulty multimediálních komunikací přesvědčit odbornou i laickou veřejnost o tom, že reklama není jen přestávkou během dlouhého filmu.

žádné komentáře 20. 04. 2006
Starší články : 1 2 3
Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006